پشتیانی:

05137283112

آدرس فروشگاه:

مشهد – خیابان مصلی – بازار یاقوت – طبقه منفی یک

زیباترین رنگ مو جدید برای عید 1402

زیباترین رنگ مو جدید برای عید ۱۴۰۲

هر سال نزدیک به تعطیلات عید نوروز و شروع عید دیدنی اکثر خانم‌ها به دنبال رسیدگی به ظاهر خود هستند. حال این رسیدگی می‌تواند خرید لباس‌های مختلف و کیف و کفش باشد و هم می‌تواند رسیدگی به ظاهر نظیر پوست، صورت، ناخن و موها باشد. همانطور که می‌دانید یکی از ارکان اصلی زیبایی هر خانم مو است. آرایشگران و سالن‌داران با توجه به تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی که امروزه وجود دارد به حالت دادن، اصلاح و رنگ آمیزی موها می‌پردازند. یکی از روش‌های ایجاد تغییر اساسی در ظاهر و موهای هر خانمی تغییر رنگ مو است. این تغییر رنگ مو امروزه به روش‌های بسیار متنوع و جدیدی انجام می‌شود.

زیباترین رنگ مو جدید برای عید ۱۴۰۲

تکنیک‌هایی نظیر هایلایت، آمبره، سامبره، رنگ و مش و … برای رنگ کردن موها و افزودن به جذابیت ظاهر هر بانو مورد استفاده قرار می‌گیرد. باتوجه به تحقیقاتی که صورت گرفته زیباترین رنگ مویی که در سال ۱۴۰۲ می‌توان در نظر گرفت ترکیبی از رنگ موهای طبیعی با استفاده از روش‌های هایلایت و آمبره و … است، ازجمله این رنگ‌ها که به شدت تبدیل به ترند روز شده‌اند می‌توان به رنگ موی بلوند رزگلد و رنگ موی بلوند نقره‌ای اشاره کرد. در این مقاله سعی شده که با استفاده از عکس‌های مختلف و اطلاعات علمی به روز به شما در انتخاب زیباترین رنگ مو جدید برای عید ۱۴۰۲ کمک شود. در زیر به عکس دو نمونه از زیباترین رنگ موها اشاره می‌کنیم:

رنگ موی بلوند رز گلد

رنگ موی بلوند رز گلد

رنگ موی بلوند رز گلد

رنگ موی بلوند نقره ای

رنگ موی بلوند نقره ای

رنگ موی بلوند نقره ای

زیباترین رنگ مو طبیعی ترند سال ۲۰۲۳

در سال جدید میلادی بسیاری از تحلیلگران صنعت مد و متخصصان در زمینه رنگ آمیزی مو و میکاب پس از تبادل نظرها و تحقیقات به این نتیجه رسیدند که رنگ موهای قاطع و تن‌های طبیعی بهترین گزینه برای رنگ آمیزی مو در سال جدید هستند. این افراد پیشنهاد استفاده از طیف رنگ مو طبیعی با تکنیک‌ها و روش‌های جدیدی نظیر هایلایت، سامبره، آمبره، لولایت، بی بی لایت و … برای اکثر خانم‌ها و مشتریان سالن‌های خود دادند. حال با توجه با تاثیری که فضای مد و ترند کشور ما از کشورهای غربی و اروپایی دارد طبیعتاً در کشور ما نیز استفاده ازطیف رنگ موهای طبیعی نظیر رنگ مو بلوند نقره‌ای، رنگ مو بلوند کاراملی، رنگ مو شکلاتی تیره ، رنگ مو بلوند شکلاتی روشن و … با استفاده از تکنیک‌های هایلایت و رنگ و مش برای نوروز ترند خواهد شد.

زیباترین رنگ مو طبیعی ترند سال 2023

زیباترین رنگ مو طبیعی ترند سال ۲۰۲۳

زیباترین رنگ مو برای پوست سبزه

رنگ موی رزگلد

­­این رنگ مو یک ترکیب پویا و سرزنده از رنگ طبیعی زرد و صورتی بوده و باعث ایجاد یک هماهنگی زیبا در بین این دو رنگ می‌شود. برای افرادی که دارای پوست سبزه و برنزی هستند، ظاهری چشم نواز و جالبی به وجود می‌آورد. یکی از رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۳ رنگ موی رزگلد بوده که برای سال جدید شمسی نیز اکثر خانم‌ها این رنگ را انتخاب خواهند کرد.

رنگ موی رزگلد

رنگ موی رزگلد

رنگ موی صورتی مرجانی

اگر رنگ پوست شما سبزه و برنزی است و علاقه دارید که رنگ مویی خاص، ترند روز و جوان پسند انتخاب کنید به شما رنگ موی صورتی مرجانی را پیشنهاد می‌کنیم. درست است که انتخاب این رنگ موی ترکیبی خاص بسیار جسورانه به نظر می‌رسد اما ظاهری جوان و بسیار خاص و جذاب برای شما به ارمغان می‌آورد. یکی از انتخاب‌های قطعی خانم‌های جوان در رنگ آمیزی موهای خود برای سال جدید و نوروز این رنگ خواهد بود.

رنگ موی صورتی مرجانی

رنگ موی صورتی مرجانی

زیباترین رنگ مو برای پوست روشن

پیشنهاد ویژه

رنگ موی پرستیژ ساخت کدام کشور است؟
ادامه

رنگ موی زرد نقره ای

با توجه به اینکه ترند رنگ موی سال جدید و همچنین زیباترین رنگ مو سال جدید براساس طیف رنگ مو طبیعی است در نتیجه برای خانم‌هایی که دارای رنگ پوست روشن و سفید هستند، پیشنهاد می‌شود از رنگ موی زرد نقره‌ای برای رنگ موی سال جدید خود استفاده کنند. این رنگ باعث قوی‌تر نشان دادن موهای شما شده و یک رنگ ترکیبی از رنگ موهای طبیعی که ترند روز هستند بشمار می‌آید.

رنگ موی زرد نقره ای

رنگ موی زرد نقره ای

رنگ موی قرمز

یکی از ترندها و زیباترین رنگ موهای سال ۲۰۲۳، رنگ موی قرمز است. این رنگ موی پر زرق و برق با مراقبت آسانی که دارد می‌تواند برای مدت طولانی بر روی موهای شما بماند و جذابیت خاصی به پوست روشن شما بدهد.

رنگ موی قرمز

رنگ موی قرمز

زیباترین رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی کاراملی همیشه به عنوان شیک‌ترین رنگ مو در دوره‌های اخیر شناخته شده است. حال ترکیب این رنگ با رنگ طبیعی زرد، ایجاد یک رنگ موی درخشان و روشن با ترکیب تن‌های سرد و گرم می‌کند که در نهایت به موهای شما زیبایی رمانتیک و ظریفی می‌بخشد. این رنگ مو مورد علاقه و مناسب هر سنی است و هماهنگی قابل قبولی با رنگ پوست گندمی دارد.

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی شکلات تلخ

اگر به طیف رنگ موهای تیره علاقه دارید و همچنین می‌خواهید رنگ مویی زیبا و به روز داشته باشید به شما استفاده از این رنگ مو را پیشنهاد می‌کنیم. باتوجه به طبیعی بودن این طیف رنگ مو علاوه بر ترند بودن یک رنگ کاملاً مناسب برای خانم‌هایی با رنگ پوست گندمی بحساب می‌آید. این رنگ مو با آرایشی ملایم و رژ لب قرمز ظاهری فوق العاده زیبا و جذابی برای شما فراهم می‌کند.

رنگ موی شکلات تلخ

رنگ موی شکلات تلخ

زیباترین رنگ مو فانتزی

رنگ موی آبی پاستیلی

در سال جدید میلادی بسیاری از متخصصان در زمینه رنگ مو به دنبال اتفاق نظر بر روی یک رنگ فانتزی جذاب برای رنگ آمیزی موها بودند و نتیجه این تبادل نظرها رنگ موی آبی پاستیلی بود! علت ترند شدن این رنگ در سال ۱۴۰۲ ست شدن راحت این رنگ با انواع لباس است به عنوان مثال شلوار جین و یک تی شرت زیبا به راحتی با این رنگ مو ست شده و باعث افزایش فوق العاده‌ جذابیت شما می‌شود. همچنین انتخاب این رنگ یک روش عالی برای استفاده از یک رنگ موی پر رنگ است چرا که ترکیب آن با سایه پاستیلی، رنگ آبی طبیعی را ملایم‌تر و جسورانه می‌کند.

رنگ موی آبی پاستیلی

رنگ موی آبی پاستیلی

رنگ موی لاکچری

در نوروز سال ۱۴۰۲ همه خانم‌ها به دنبال رنگ آمیزی موهای خود به بهترین نحو ممکن هستند تا در دید و بازدیدها خاص و جذاب بنظر برسند. در سال جدید خانم‌ها به خصوص بانوهای جوان به دنبال ظاهری لاکچری و به روز هستند تا به جذابیت خود بیافزایند. در سال ۲۰۲۳ بر اساس نظر کارشناسان و متخصصان زمینه رنگ مو چند رنگ به عنوان لاکچری‌ترین و شیک‌ترین رنگ مو در نظر گرفته شد و به بسیاری از خانم‌ها پیشنهاد شد. در زیر به چند نمونه از این رنگ موها اشاره می‌کنیم تا شما بتوانید راحت‌تر رنگ موی موردنظر خود را مقایسه و انتخاب کنید.

انواع پودر دکلره چیست؟+همراه با عکس
ادامه

رنگ موی بلوند پلاتینیوم

این رنگ مو جزو ترندها و پرطرفدارترین رنگ موهای سال ۲۰۲۳ بحساب می‌آید. اگر دارای موهای کوتاه هستید به شما استفاده از این رنگ مو را پیشنهاد می‌کنیم چراکه با تکمیل این رنگ با یک لباس قاطع و شیک می‌توانید ظاهری فوق العاده لاکچری و جذاب در سال ۱۴۰۲ داشته باشید.

رنگ موی بلوند پلاتینیوم

رنگ موی بلوند پلاتینیوم

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی کاراملی در سال‌های اخیر جزو شیک‌ترین رنگ موها در بین خانم‌ها شناخته شده است. حال ترکیب این رنگ با رنگ زرد ایجاد ترکیب‌های رنگی روشنی با درخشش‌های تن‌های زرد رنگ می‌کند. این رنگ مو بسیار لاکچری و شیک بوده و شما می‌توانید با یک ست لباس شیک به جذابیت خود بیافزایید و به زیبایی بدرخشید.

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی زرد کاراملی

رنگ موی مسی

یکی از طیف‌های رنگی و فوق‌العاده زیبا و لاکچری رنگ مسی است. شما در سال ۱۴۰۲ می‌توانید با انتخاب رنگ موی مسی و یا ترکیب‌ رنگ‌هایی نظیر قهوه‌ای با آن یک رنگ موی لاکچری فوق‌العاده شیک و جذاب داشته باشید و با استفاده از یک سری تکنیک‌های میکاب و آرایشی بر روی صورت خود ظاهری جذاب و شیک لاکچری داشته باشید و در بین خانم‌های دیگر به زیبایی بدرخشید.

رنگ موی مسی

رنگ موی مسی

رنگ موی مشکی

این رنگ طبیعی‌ترین و کلاسیک‌ترین رنگ موی موجود بر روی کره‌ی زمین است! رنگ مشکی و طیف‌های آن و ترکیبش با رنگ‌هایی نظیر آبی و سبز رنگ موهای فوق العاده شیک و لاکچری ایجاد می‌کنند و شما می‌توانید همراه با پوشیدن لباس‌های کلاسیک و شیک به زیبایی ظاهر خود به شدت بیافزایید. رنگ موی مشکی از طیف رنگ موهای طبیعی بوده که در سال ۲۰۲۳ میلادی جزو ترندهای رنگ مو در صنعت مد بحساب می‌آید و شما می‌توانید در نوروز ۱۴۰۲ از آن برای رنگ آمیزی موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی مشکی

رنگ موی مشکی

جمع بندی

اکنون با استفاده از اطلاعاتی که در این مقاله در اختیار شما قرار گرفت، به این نتیجه خواهید رسید که با توجه به تحقیقات بین المللی که در سطح جهانی توسط متخصصان صنعت مد و آرایشگری و همچنین به طور تخصصی رنگ آمیزی مو صورت گرفته است، استفاده از طیف رنگ موهای طبیعی با استفاده از روش‌های هایلایت و آمبره و … و ترکیب رنگ‌های طبیعی با یکدیگر رنگ موی ترند و زیباترین رنگ موی سال ۱۴۰۲ را ایجاد می‌کنند. همچنین با استفاده از عکس‌های مربوط به هر نمونه رنگ مو که در این مقاله برای شما به نمایش در آمد و مقایسه آن‌ها با یکدیگر، باید بتوانید رنگ موی مورد نظر خود را برای نوروز سال جدید به راحتی انتخاب نمایید.

پودر دکلره چیست؟ معرفی انواع محتلف پودر دکلره
ادامه

نحوه خرید زیباترین رنگ موی سال ۱۴۰۲ از سایت رنگ مو

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله علمی در اختیار شما قرار گرفت، حال شما باید بتوانید به راحتی برای رنگ موی خود در سال جدید شمسی تصمیم بگیرید و رنگ موی مورد علاقه و متناسب با خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت رنگ مو و تماس با مشاوران فروش این مجموعه  و بررسی و مقایسه انواع برندهای داخلی و خارجی رنگ مو و همچنین رنگ‌های موجود در کاتالوگ هر برند به مقایسه و خرید رنگ موی موردنظر خود بپردازید و به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان ممکن آن را خریداری کنید و درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

معرفی انواع کاتالوگ رنگ مو

خرید عمده زیباترین رنگ موی سال ۱۴۰۲ از سایت رنگ مو

در ضمن مجموعه سایت رنگ مو اراعه دهنده تخصصی انواع رنگ مو و محصولات مربوط به مراقبت از موبه صورت عمده و کلی به سراسر کشور بوده و به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر سالن‌دار و یا مغازه‌دار هستید حتماً خرید عمده رنگ مو خود را از این وب سایت انجام دهید تا از شرایط و قیمت‌های فوق‌العاده سایت رنگ مو بهره‌مند شوید.

زیباترین رنگ موی سال 1402

زیباترین رنگ موی سال ۱۴۰۲

ما در مجموعه سایت رنگ مو با تجربه فعالیت چندین ساله در بازار محصولات آرایشی و مراقبت از مو و همچنین فروش عمده رنگ مو در تهران به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از مشاوره‌های رایگان خرید رنگ مو به صورت عمده و محصولات مراقبت از مو اصل، اولین گام‌ ورود به بازار لوازم آرایشی مو در اصفهان را بردارید، برای اطلاع بیشتر و تکمیل فرم مربوط به خرید عمده رنگ مو با مشاوران فروش مجموعه سایت رنگ مو ارتباط برقرار کنید.

امیدواریم که حداکثر استفاده ممکن از این مقاله آموزشی در زمینه آرایشی و بهداشتی را برده باشید، در صورت تمایل می‌توانید برای مشاهده محصولات آرایشی نظیر رنگ موی خارجی و ایرانی اصل و خرید پودر دکلره، خرید اکسیدان، خرید رنگ مو و دیگر محصولات سالنی و آرایشگاهی از شرایط فروش ویژه سایت رنگ مو استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کاتالوگ رنگ مو برند های مختلف ایرانی و خارجی را با مراجعه به سایت رنگ مو مشاهده و به طور مستقیم به صورت فایل PDF دانلود و استفاده نمایید.

سایت رنگ مو، نمایندگی رنگ موی خارجی و ایرانی در مشهد و ایران

سوالات متداول

  • زیباترین رنگ موی سال جدید چه رنگی می ‌تواند باشد ؟

در سال جدید ترکیب طیف رنگ موهای طبیعی با یکدیگر و ایجاد رنگ‌هایی با روش‌های هایلایت و رنگ و مش و … زیباترین رنگ موی سال جدید را ایجاد خواهند کرد و اکثر سالن‌داران و آرایشگران استفاده و انتخاب از این رنگ موها را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند.

زیباترین رنگ موی سال جدید

زیباترین رنگ موی سال جدید

  • جدیدترین رنگ موی سال ۱۴۰۲ چه رنگی است ؟

رنگ موی بلوند رزگلد، بلوند نقره‌ای و بلوند هلویی از جدیدترین رنگ موها در سال جدید شمسی برای خانم‌های جوان و شیک پوش خواهد بود و این انتخاب با توجه به صنعت مد اروپا و آمریکا درنظر گرفته شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 مورد سبد خرید